MALTA
OBÓZ BIEGOWYNiezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy chcesz wyruszyć na swój pierwszy obóz biegowy, ten obóz jest idealnym wyborem, aby rzucić sobie wyzwanie i przekroczyć swoje osobiste cele. Przygotuj się na zapierające dech w piersiach krajobrazy wyspy, z jej bogatym dziedzictwem kulturowym i historycznym rozciągającym się na przestrzeni imponujących 7000 lat bogatej i barwnej historii.

ORGANIZATOR

Run & Ski Travel Arleta Żymła, tel. (0048) 512 276 780

MIEJSCE

MALTA

CENA

+ 1790 zł + 60 euro

+ koszt przelotu 600 - 1500 zł

TERMIN

29 MAJ - 03 CZERWIEC 2024

PROGRAM:

DZIEŃ 1 : 29/05 Przylot na Maltę w godzinach popołudniowych. Transfer z lotniska do hotelu w miejscowości Sliema.(zakwaterowanie od godz. 14:00).  Spacer po okolicy. Trening w Sliemie.  Nocleg.

 

DZIEŃ 2:  30/05  Śniadanie. Wyjazd w okolice Golden Bay – trening z instruktorem biegania Ivan Gauci – maltańczykiem , dawny reprezentant kadry narodowej w lekkoatletyce. Golden Bay – uznana jest za jedną z najpiękniejszych zatok na Malcie, gdzie znajduje się jedna z nielicznych piaszczystych plaż na Malcie.  Następnie trening w kierunku zatoki Ghajn Tuffieha – widoki , które zapierają dech w piersiach.  Odpoczynek i kąpiel w morzu. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

DZIEŃ 3:   31/05 Śniadanie. Ruszamy do stolicy La Valletta – zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO miasta budowanego w czasach, kiedy wyspa należała do Zakonu Kawalerów Maltańskich . W programie spacer po mieście , zobaczymy: Pałac Wielkiego Mistrza, ogrody Barrakka z tarasami z przepięknym widokiem na port, katedra św. Jana. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu i ruszamy na trening biegowy do Mellieha –  urokliwe miasteczko urzeka wzgórzami , krajobrazami oraz świetną atmosferą . Ruszymy w stronę parku narodowego Majjistral Nature and History Park , który posiada niezwykłe wybrzeże klifowe oraz jaskinie i forty. Kąpiel w morzu . pobyt na plaży . Powrót do hotelu . Nocleg.

 

DZIEŃ 4:  01/06   Śniadanie.  Przejazd na południowe wybrzeże Malty , aby podziwiać wysokie klify Dingli. Trening po malowniczych ścieżkach z przepięknym widokiem na morze. Odpoczynek nad morzem . Następnie ruszamy w kierunku dawnej stolicy Malty – Mdiny – cichego miasteczka pełnego wąskich, krętych uliczek, których labirynt prowadzi w kierunku murów obronnych skąd rozpościera się panorama na całą wyspę. Powrót do Sliemy. Nocleg. 

 

DZIEŃ 5: 02/06 Śniadanie. Trening z Ivanem Gauci sprawnościowo – wytrzymałościowy na torze z przeszkodami.  Następnie rejs na wyspę Comino – 3 co do wielkości i najmniejsza zamieszkana wyspa Archipelagu Maltańskiego położona pomiędzy Maltą a Gozo. W trakcie rejsu odwiedzimy Błękitną Lagunę , zobaczymy jaskinie Kryształowej Laguny . Możliwość kąpieli w morzu. Powrót do hotelu. Nocleg. 

 

DZIEŃ 6: 03/06 Śniadanie. Czas wolny , Ruszamy na lotnisko. Wylot do Polski. 

 

 

szczegóły oferty

Uczestnik powinien być w stanie przebiec bez zatrzymywania co najmniej 6km. 

Oczywiście możesz być początkującym biegaczem , jesteśmy przygotowani na różne warianty. (grupa początkująca) 

 

Na przełomie maja/ czerwca temperatura w ciągu dnia około 24C. Natomiast w nocy około 20C. 

Zakwaterowanie:

 • 3 noclegi Hotel 3* w miejscowości Sliema. 
Sliema  jest w gruncie rzeczy niewielkim zamieszkiwanym przez około 15 tysięcy ludzi miasteczkiem, które położone jest na półwyspie oddzielającym otwarte morze od portu Marsamxett (przy którym po przeciwnej stronie położona jest stolica kraju Valletta). Współcześnie jest to miejscowość bardzo nowoczesna, która żyje przede wszystkim z turystyki oraz w której działki budowlane należą do najdroższych w całym kraju. miejscowość charakteryzuje się dosyć nowoczesną zwartą zabudową i jest to znany i lubiany kurort, na którego obszarze znajdują się też liczne sklepy oraz największe na Malcie centrum handlowe

 

Osoba towarzysząca: chcesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, nie ma problemu. Podczas gdy biegacze będą na treningu dla osób towarzyszących mamy przygotowany program zajęć sportowych (zajęcia fitness)  

Koszt osoby towarzyszącej: 

1790 zł + 100 euro 

 • wylot 29.05.2024

wylot Kraków godz.  06:05 / przylot Malta 8:35 

 

 • powrót 03.06.2024

wylot Malta  o godz. 08:45   / przylot Kraków godz. 11:45

CZAS LOTU: ok. 3 h 

 

Cena przelotu: około  700 – 1500 zł (cena zawiera mały bagaż 40cmx20cmx25cm)

W celu wykupienia większego bagażu , prosimy o kontakt tel. 512 276 780

Wymagany dowód osobisty lub paszport. Termin ważności (3 miesięcy od daty powrotu).

 • zakwaterowanie w hotelu kategoria 3*  ( w miejscowości Sliema)
 • śniadania 
 • zajęcia z trenerem Ivan Gauci
 • transfer lotnisko – hotel – lotnisko
 • opieka pilota (rusza z grupą z Polski)  
 • realizacja programu  (rejs statkiem ) 
 • ubezpieczenie NNW oraz KL 
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz TFP
 • gadżety z logo firmy Run Travel
 • biletu lotniczego

Informacje MALTA

Malta to jeden z najmniejszych krajów europejskich. Zajmuje zaledwie 316 km2 – tyle wynosi łączna powierzchnia wszystkich wysp wchodzących w skład Archipelagu Maltańskiego. Największa i najgęściej zaludniona jest wyspa Malta, kolejne pod względem wielkości są wyspy Gozo i Comino. Pomimo niewielkiej powierzchni, Malta ma bardzo wiele do zaoferowania. Znajdują się tam laguny z krystalicznie czystą wodą, malownicze klify i groty skalne, przepiękne rafy koralowe i setki zabytkowych budowli – najstarsze z nich pochodzą z czwartego tysiąclecia przed naszą erą.

Formularz zgłoszeniowy